Gruplar

Okul Grupları

Modern Adventure Park, sahip olduğu donanımla, yoğun eğitim programı içerisinde öğrenci ve öğretmenlerimizin sosyal etkinlik takvimlerinde yer almayı fazlasıyla hak ediyor. Güç ve teknik kadar, dikkat ve disiplin isteyen ip parkurlarımızda, öğrencilerinizi eğlendirirken aynı zamanda kişisel gelişimlerine katkıda bulunun. Grup müsabakalarına uygun olarak tasarlanan Survivor parkurumuzda, kendi turnuvalarınızı düzenleyin. Yine yarışmaya uygun tırmanma duvarlarından yararlanın. 4 hatlı zipline ve serbest atlayışın tadına varın.

Firma Etkinlikleri

Modern Adventure Park, çalışma arkadaşlarınızla planladığınız grup etkinliklerine size uygun çözümlerle hizmet veriyor. Kişi kapasitesi, etkinlik çeşitliliği, ferah iç ve dış alanları ile sizleri bekleyen Modern Adventure Park’ta motivasyon toplantılarınız, kick-off party, sosyal birleşmeleriniz, yerli-yabancı özel gruplarınız ve benzeri faaliyetleriniz için rezervasyonunuzu hemen yapın.

Özel Gruplar / Özel Aktiviteler

Doğum günleri, bebek kutlamaları, mezuniyet kutlamaları, mezunlar günü birleşimleri, öğrenci kulüpleri faaliyetleri, dernek ve vakıf faaliyetleri, after party, başarı-ödül kutlamaları, aile-arkadaş toplantıları ve benzeri organizasyonlar için optimum çözümler, maksimum heyecan Modern Adventure Park’ta.